Rodziny ptaków

Coraciiformes: Shellfish

Pin
Send
Share
Send
Send


Meropidae: zjadacze pszczół

Pszczółkowate (Nyctyornis athertoni) 3265.

3266. Nyctyornis amictus (Nyctyornis amictus)

3267. Pszczółka Sulawesian (Meropogon forsteni)

3268. Żołnierz rdzawoszyi (Merops bulocki)

3269. Żołnierz białoczelny (Merops bullockoides)

3270. Pszczółkowate (Merops breweri)

3271. Merops boehmi

3272. Żołnierz (Merops gularis)

3273. błękitnopłetwy bee-eater (Merops mentalis)

3274. Pszczółkowate (Merops muelleri)

3275. Żołnierz (Merops pusillus)

3276. Żołna zwyczajna (Merops variegatus)

3277. Pszczółka zwyczajna (Merops hirundineus)

3278. Żołnierz czarnopiersiowy (Merops oreobates)

3279. Somalijczyka (Merops revoilii)

3280. Żołnierz białobrody (Merops albicollis)

3281. Pszczółkowate (Merops malimbicus)

3282. nubijski żołna (Merops nubicus)

Leszczyńska 3283.

3284. Pszczółkowate (Merops orientalis)

3285. Żołnierz brunatny (Merops leschenaulti)

3286. Żołnierz (Merops viridis)

3287. Żołnierz (Merops apiaster)

3288. Żołnierz (Merops ornatus)

3289. Żołnierz niebiesko-ogoniasty (Merops philippinus)

3290. Pszczółkowate (Merops persicus)

3291. Oliwa zjadła (Merops superciliosus)

Brachypteraciidae: Earth Raksha

3292. Leszczynska Kłodzka (Brachypteracias leptosomus)

3293. Geobiastes squamiger

3294. Długoogoniasta Raksha (Uratelornis chimaera)

3295. Niebieskogłowa Ziemia Raksha Atelornis (Atelornis pittoides)

Leszczyńska 3296.

Coraciidae: Kulki rolkowe

3297. niebiesko-gardłowa szeroka pysk (Eurystomus gularis)

3298. Eurystomus glaucurus

3299. Eurystomus orientalis

3300. Eurystomus azureus

3301. krówka czerwona (Coracias naevius)

3302. Coracias benghalensis

3303. krówka celtycka (Coracias temminckii)

3304. Kaczorowata (Coracias spatulatus)

3305. Rójkowiec liliowy (Coracias caudatus)

3306. kraska abisyńska (Coracias abyssinicus)

3307. Walczak (Coracias garrulus)

3308. krasnoludek (Coracias cyanogaster)

Todidae: Todidae

3309. Kubański Todus wielobarwny

3310. Todi (Todus angustirostris)

3311. Todi (Todus subulatus)

3312. Jamajski Todus

3313. Todi (Todus mexicanus)

Momotidae: Momotous

3314. Hylomanes momotula

3315. Brown Momot (Eumomota superciliosa)

3316. Electron carinatum

3317. Electron platyrhynchum

3318. Chrząszcz niebiesko-gardłowy (Aspatha gularis)

3319. Red Momot (Baryphthengus martii)

3320. rudogłowy (Baryphthengus ruficapillus)

3321. Kaczmarek (Momotus aequatorialis)

3322. Momotus mexicanus (Momotus mexicanus)

3323. Motmot koronowany na niebiesko (Momotus coeruliceps)

3324. Biedronka (Momotus lessonii)

3325. Momotus momota

3326. Motmot pospolity (Momotus argenticinctus)

3327. Chrzanowska (Momotus bahamensis)

3328. Biedronka (Momotus subrufescens)

Alcedinidae: zimorodki

3329. Tiny Forest Kingfisher (Ispidina picta)

3330. afrykański zimorodek leśny (Ispidina lecontei)

3331. Madagaskar Leśny Zimorodek (Corythornis madagascariensis)

3332. zimorodek białobrzuchy (Corythornis leucogaster)

3333. Malachitowy zimorodek (Corythornis cristatus)

3334. Madagaskar Kingfisher (Corythornis vintsioides)

3335. zimorodek pręgowany (Alcedo euryzona)

3336. niebieskouchy zimorodek (Alcedo meninting)

3337. zimorodek niebieski (Alcedo hercules)

3338. zimorodek zwyczajny (Alcedo atthis)

3339. Zofia Łabińska (Alcedo coerulescens)

3340. turkusowy zimorodek (Alcedo quadribrachys)

3341. Kobalt Zimorodek (Alcedo semitorquata)

3342. Sulawesian Forest Kingfisher (Ceyx fallax)

3343. Zimorodek Namorzynowy (Ceyx pusillus)

3344. Zimorodek Leśny (Ceyx azureus)

3345. Bismarck Forest Kingfisher (Ceyx websteri)

3346. Zimorodek Leśny (Ceyx erithaca)

3347. Kaczorowata (Ceyx rufidorsa)

3348. Filipińska Zimorodek Leśny (Ceyx melanurus)

3349. Zimorodek leśny (Ceyx cyanopectus)

3350. zimorodek leśny (Ceyx argentatus)

3351. dimorficzny krasnoludek-zimorodek (Ceyx margarethae)

3352. Sula Dwarf-Kingfisher (Ceyx wallacii)

3353. Buru Dwarf-Kingfisher (Ceyx cajeli)

3354. North Moluccan Dwarf-Kingfisher (Ceyx uropygialis)

3355. Leśniczówka (Ceyx lepidus)

3356. Nowa Gwinea Dwarf-Kingfisher (Ceyx solitarius)

3357. Nowy Ireland Dwarf-Kingfisher (Ceyx mulcatus)

3358. Manus Dwarf-Kingfisher (Ceyx dispar)

3359. New Georgia Dwarf-Kingfisher (Ceyx collectoris)

3360. Guadalcanal Dwarf-Kingfisher (Ceyx nigromaxilla)

3361. New Britain Dwarf-Kingfisher (Ceyx sacerdotis)

3362. Malaita Dwarf-Kingfisher (Ceyx malaitae)

3363. Bougainville Dwarf-Kingfisher (Ceyx pallidus)

3364. Północny Solomons Dwarf-Kingfisher (Ceyx meeki)

3365. Makira Dwarf-Kingfisher (Ceyx gentianus)

3366. zimorodek wielkodzioby (Megaceryle lugubris)

3367. Giant Pied Kingfisher (Megaceryle maxima)

3368. Biedronka (Megaceryle alcyon)

3369. Zimorodek rudy (Megaceryle torquata)

3370. Zimorodek wielkodzioby (Ceryle rudis)

3371. zielony amazoński zimorodek (Chloroceryle amazona)

3372.

3373.

3374.

3375. Chrzanowski (Lacedo pulchella)

3376. Guriala bocianodzioby (Pelargopsis capensis)

3377. Gurial czarnodzioby (Pelargopsis melanorhyncha)

3378. Gurial białoskrzydły (Pelargopsis amauroptera)

3379. Biedronka (Caridonax fulgidus)

3380. Zimorodek czerwony (Halcyon coromanda)

3381. Zimorodek czerwonosy (Halcyon smyrnensis)

3382. jawajski Alcyon (Halcyon cyanoventris)

3383. Kaszubczyk (Kaczorowska)

3384. Szarogłowy Alcyone (Halcyon leucocephala)

3385. Kołodziejczyk Zimorodek (Halcyon pileata)

3386. Alcyon brunatny (Halcyon albiventris)

3387. Halcyon chelicuti

3388. Alcyone błękitnopłetwy (Halcyon malimbica)

3389. Senegalese Alcyone (Halcyon senegalensis)

3390.

3391. Leszczynska Wola (Melidora macrorrhina)

3392. Zimorodek Żaba (Clytoceyx rex)

3393. Leszczynska Leszczyńska (Dacelo tyro)

3394. Dacelo gaudichaud

3395. Kookabara niebieskoskrzydła (Dacelo leachii)

3396. Laughing Kookabara (Dacelo novaeguineae)

3397. zimorodek niebieskouchy (Cittura cyanotis)

3398. Rajski Zimorodek (Tanysiptera galatea)

3399. Elliot Kingfisher of Paradise (Tanysiptera ellioti)

3400. Riedel's Paradise Kingfisher (Tanysiptera riedelii)

3401. KAROLINA RÓŻOWA (Tanysiptera carolinae)

3402. Aruy Paradise Kingfisher (Tanysiptera hydrocharis)

3403. Zimorodek białogonowy z raju (Tanysiptera sylvia)

3404. Rajski Zimorodek (Tanysiptera nympha)

3405. Rajski zimorodek brunatny (Tanysiptera danae)

3406. Sulawesian Alcyone (Actenoides monachus)

3407. Royal Alcyone (Actenoides princeps)

3408. Wąsoszowaty (Actenoides bougainvillei)

3409. Łabędzińska (Actenoides lindsayi)

3410. Biedronka (Actenoides hombroni)

3411. Malajski Alcyone (Actenoides concretus)

3412. Mały żółtodzioby Alcyone (Syma torotoro)

3413. Gołębiewicz (Syma megarhyncha)

3414. Biedronka (Todiramphus nigrocyaneus)

3415. Alcyone (Todiramphus winchelli)

3416. Biedronka (Todiramphus diops)

3417. Lapis lazuli (Todiramphus lazuli)

3418. Leśniczówka (Todiramphus macleayii)

3419. New British Alcyone (Todiramphus albonotatus)

3420. Alcyon olbrzymi (Todiramphus leucopygius)

3421. Kasztanowata Alcyone (Todiramphus farquhari)

3422. Leśniczówka (Todiramphus funebris)

3423. Alcyone białoszyi (Todiramphus chloris)

3424. Talaud Alcyone (Todiramphus enigma)

3425. Mikronesian Alcyone (Todiramphus cinnamominus)

3426. Białogłowy Alcyone (Todiramphus saurophagus)

3427. Biedronka (Todiramphus sanctus)

3428. Płaskodzioby Alcyone (Todiramphus recurvirostris)

3429. Timor Alcyone (Todiramphus australasia)

3430. Leszczyńska (Todiramphus tutus)

3431. Mangai Alcyone (Todiramphus ruficollaris)

3432. Tahitian Alcyone (Todiramphus veneratus)

3433. Kaczmarek Kowalski (Todiramphus gambieri)

3434. Leszczyński (Todiramphus godeffroyi)

3435. Alcyone (Todiramphus pyrrhopygius)

Pin
Send
Share
Send
Send